21 AĞUSTOS 2018 SALI

CHP'NİN MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ BELLİ OLDU

24 Haziran genel seçimlerinde CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu


CHP'NİN MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ BELLİ OLDU
24 Haziran genel seçimlerinde CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu.

24 Haziran genel seçimlerinde CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu. Buna göre listede belli olan isimler şöyle:

İSTANBUL 1. ADAYLARI

1-Akif Hamzaçebi

2- Gamze Akkuş İlgezdi

3- Onursal Adıgüzel

4-Fethi Açıkel

5- Gürsel Tekin

6-İlhan Kesici

7- Oğuz Kağan Salıcı

8-Mahmut Tanal

9- İbrahim Kaboğlu

10- Sera Kadıgil

İSTANBUL 2. BÖLGE ADAYLARI

1-Enis Berberoğlu

2-Aykut Erdoğdu

3-Tuncay Özkan

4-Yunus Emre

5-Sezgin Tanrıkulu

6-Yüksel Mansur Kılıç

7-Gökan Zeybek

8-Işık Öğütçü

İSTANBUL 3. BÖLGE ADAYLARI

1- Erdoğan Toprak

2- Engin Altay

3- Mehmet Bekaroğlu

4- Zeynel Emre

5-Sibel Özdemir

6- Özgür Karabat

7- Turan Erdoğan

8- Gülizar Emacan

9- Saadet Kontenjanı

10- Turan Hançerli

11- Ali Çeşmeci

ANKARA 1'İNCİ BÖLGE

1- Tekin Bingöl

2- Levent Gök

3- Ali Haydar Hakverdi

4- Bülent Kuşoğlu

5-Gamze Taşçıer

ANKARA 2'NCİ BÖLGE

1- Nihat Yeşil

2- Yıldırım Kaya

3- Semra Dinçer

ANKARA 3'ÜNCÜ BÖLGE

1- Haluk Koç

2- Murat Emir

3- Ahmet Ersen Özsoy

4- Servet Ünsal

İZMİR 1'İNCİ BÖLGE

1 - Murat Bakan

2 - Selin Sayek Böke

3 - Özcan Purçu

4 - Kani Beko

5 - Mehmet Ali Çelebi

6 - Tacettin Bayır

7 - Ednan Arslan

8 - Sefer İpekli

9 - Kazım Umdular

10 - Nilay Kökkılınç

11 - Ezgi Deniz Urunga

12 - Devrim Barış Çelik

İZMİR 2'NCİ BÖLGE

1- Kemal Kılıçdaroğlu

2 - Ünal Çeviköz

3 - Kamil Okyay Sındır

4 - Atila Sertel

5 - Sevda Erdan Kılıç

6 - Mahir Polat

7 - Bedri Serter

8 - İdris Yavuz Yılmaz

9 - Ali Engin

10 - Salih Özçiftçi

11 - Mehmet Birlik

12 - Ebru Okay

ANTALYA

1- Deniz Baykal

2-Çetin Osman Budak

3- Rafet Zeybek

ADANA

1- Ayhan Barut

2- Orhan Sümer

3- Müzeyyen Şevkin

4- Burhanettin Bulut

5- Oya Tekin

BOLU

1- Tanju Özcan

BİLECİK

1- Yaşar Tüzün

HATAY

1- Servet Mollaoğlu

2- Nermin Yıldırım

3- Serkan Topal

4- Mehmet Fatih Turan

KOCAELİ:

1- Haydar Akar

2- Fatma Kaplan Hürriyet

3- Tahsin Tarhan

MALATYA

1- Veli Ağbaba

2- Hulisi Porgalı

MUĞLA:

1- Mürsel Alban

2- Suat Özcan

3- Burak Erbay

4- Süleyman Ayyılmaz

SİVAS:

1- Ulaş Karasu

TOKAT:

1- Kadim Durmaz

TUNCELİ:

1- Polat Şaroğlu

2- Mesut Coşkun

ZONGULDAK

1 - Ünal Demirtaş

2 - Deniz Yavuzyılmaz

3 - Umut Başoğlu

4- Merve Kır

5 - Çiğdem Şekerci

(Musa Erdoğan/İHA)

Yorum Yaz